Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto przywrócić stary tryb MegaDrop do życia?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam zamiar powrócić do starych czasów swojego serwera. (MegaDrop)

Co na nim wtedy było:

Zbroje, miecze itp. - enchant poziom 1-10.

Magiczne Drzewko, które znajduje się na spawn - biegając wokół niego dostajecie różne itp. złoto, diamenty itp.

SuperKoxy - dostajesz dodatkowe efekty, trudny crafting.

Duży DROP

Każdy posiadałby 20 serc, a nie tak jak standardowo (10)

 

 i wszystko inne co znajduje się na serwerach EASYHC :)

 

 

Gdy były te czasy grało po 100 osób!

Warto wrócić? 

 

NIE PISAĆ WYMYŚL WŁASNY TRYB!

 

 

Proszę o zagłosowanie: http://strawpoll.me/6628667

Opublikowano

­Jak chcesz przywrócić ten tryb, skoro teraz każdy serwer jest EasyHC lub MegaDrop?

Nigdzie nie spotkałem się dotychczas z serwerem gdzie jest Magiczne Drzewo, SuperKoxy, przedmioty enchant 1-10, te serwery EasyHC, MegaDrop to nic innego. Ten był się poprostu wyróżniał :)

 

Dodatkowo każdy posiadałby 20 serc :)

@rafi5315 Osobiście ja lubię bardzo takie tryby z MegaDropem. Proponuję, żeby były większe szanse na lepszy enchant. ;)

Nie wiem czy wypali z takim czymś, ale się postaram :)

Przy okazji. Jaką nazwe dla serwera proponujecie? :)

Opublikowano

Szczerze, to jest fajne na pare godzin. Walniesz 2 razy w kamien, wypadnie Ci kilkadziesiąt ród, seta zrobisz w przeciągu kilku minut, poklepiesz się a dalsza gra nie ma sensu.

Może kiedyś, osobiście bym pograł, ale nie na stałe.

Opublikowano

@rafi5315 A więc tak. Magiczne Drzewko było na wielu serwerach np. Magiczna Dolina jak dobrze pamiętam cz coś takiego, według mnie to nie jest przywrócenie owego trybu gry, ale stwórz taki serwer zobaczym co z tego wyjdzie :)

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...